Plivači Leskovca osvojili 11 medalja u 2. kolu Prvenstva centralne Srbije

U Paraćinu je održano 2. Kolo Zimskog prvenstva Plivačakog saveza Centralne Srbije.

 

Na prvenstvu je učestvovao i Plivački klub Leskovac sa 16 plivača u konkurenciji 267 takmičara iz 22 kluba.

Medalje su osvojili:

– Miloš Milenković, srebro na 100m ledjno

– Aranđel Zlatković, bronza na 200m prsno

– Iva Petković, zlato na 50m i 200m prsno, srebro na 50m delfin

– Jelena Cirić, zlato na 400m kraul i 100m kraul, srebro na 100m leđno

– Viktor Dimitrijević, zlato na 100m delfin i 200m mešovito

Štafeta pionira je osvojila zlatnu medalju 4x100mešovito u sastavu:Jelena Cirić (ledjno), Iva Petković (prsno), Viktor Dimitrijević (delfin), Miloš Milenković (kraul).

Check Also

Održan četvrti Southsideboyz Car Show: Spoj ljubavi prema automobilima i humanosti

Četvrti Southsideboyz Car Show održan je kod Sportsko-rekreativnog centra „Dubočica“, okupljajući vlasnike i ljubitelje sređenih …