
U Paraćinu je održano 2. Kolo Zimskog prvenstva Plivačakog saveza Centralne Srbije.
Na prvenstvu je učestvovao i Plivački klub Leskovac sa 16 plivača u konkurenciji 267 takmičara iz 22 kluba.
Medalje su osvojili:
– Miloš Milenković, srebro na 100m ledjno
– Aranđel Zlatković, bronza na 200m prsno
– Iva Petković, zlato na 50m i 200m prsno, srebro na 50m delfin
– Jelena Cirić, zlato na 400m kraul i 100m kraul, srebro na 100m leđno
– Viktor Dimitrijević, zlato na 100m delfin i 200m mešovito
Štafeta pionira je osvojila zlatnu medalju 4x100mešovito u sastavu:Jelena Cirić (ledjno), Iva Petković (prsno), Viktor Dimitrijević (delfin), Miloš Milenković (kraul).
Dnevnik Juga Dnevne internet novine juga Srbije
