Održano duhovno veče „Peške kroz Svetu goru“

U Domu kulture u Grdelici sinoć je održano duhovno veče „Peške kroz Svetu goru“ Nenada Andrića iz Beograda.

Predavač je veoma nadahnuto govorio o svojim iskustvima prilikom boravka na Svetoj gori, objasnio je kako doći do Svete gore i kako dobiti blagoslov za boravak, takođe je govorio o razgovorima sa monasima i iskušenjima koja su se javljala.

Posetioci kažu da su puni Božje blagodati napustili salu Doma kulture u Grdelici.

 

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …