Očišćena divlja deponija na ulazu u Donje Stopanje

Čišćenjem divlje deponije na ulazu u Donje Stopanje danas je nastavljena akcija čišćenja i uređenja čitave teritorije Grada Leskovca.

 

– Divlja deponija na kojoj se nalazimo predstavlja veliki i dugogodoišnji ekološki problem za meštane u Donjem Stopanju. Lokalna komunalna služba je u nekoliko navrata čistila deponiju na samom ulazu u Donjem Stopanju, bilo je i nekoliko  pokušaja da lokalna samouprava objedini ovu površinu u svrsishodnu celinu, ali, na žalost nisu postignuti nikakvi rezultati, zbog nesavesnih građana koji su u proteklom periodu bacali razne vrste otpadaka. Koristim ovu priliku da apelujem na sve meštane DonjegStopanja i okoline da ne odlažu otpad, kako bi se sačuvao zdrav i potpuno čistprostor – rekao je Dalibor Cvetanović potrpedsednik Saveta Mesne zajednice Donje Stopanje.

Akciju čišćenja divlje deponije u Donjem Stopanju, pomogli su Javno preduzeća „Komunalac i „Por-Verner-Veber, u saradnji sa Komunalnom policijom Leskovca.

M. Mihajlović

 

 

 

Check Also

Šesto takmičenje u pripremi leskovačke mućkalice: Cilj je da i ovaj specijalitet dobije oznaku geografskog porekla (FOTO/VIDEO)

U organizaciji Turističke organizacije Leskovca, a pod pokroviteljstvom Grada Leskovca, danas je održano šesto Takmičenje …