Nekompletno Zdravlje poraženo na gostovanju u Novom Pazaru

Košarkaši Zdravlja poraženi su večeras na gostovanju u Novom Pazaru u duelu sa istoimenim domaćim timom rezultatom 98:73 (21:22, 19:16, 29:14, 29:21).

Nekompletni Leskovčani nastupili su na ovom gostovanju bez Jovića, Đorđevića i kapitena Radivojevića, pa je posle dobre u prvom poluvremenu u nastavku došlo do velikog pada u igri gostiju što su borbeni domaćini znali da kazne i na kraju slave ubedljivu pobedu.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Cekić, Stojković, Hudson 19, Petković 9, Đorđević, Radivojević, Stamenković 14, Jovanović, Vujasinović, Jović 3, Blackwell 24, Bjelak 4.

U sledećem, 14. kolu Zdravlje u nedelju gostuje u Lazarevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Kolubare.