„Neka sa badnjakom u domove uđu mir i zdravlje“ – božićna čestitka gradonačelnika Cvetanovića

Povodom obeležavanja božićnih praznika, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović uputio je čestitku.

„Svim sugrađanima koji Badnji dan i Božić slave po julijanskom kalendaru čestitam praznik Hristovog rođenja. Neka sa badnjakom u vaše domove danas uđe zdravlje, mir, blagostanje i sreća. Želim vam da u slozi i radosti okruženi najmilijima provedete najradosniji hrišćanski praznik.“

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …