„Neka sa badnjakom u domove uđu mir i zdravlje“ – božićna čestitka gradonačelnika Cvetanovića

Povodom obeležavanja božićnih praznika, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović uputio je čestitku.

„Svim sugrađanima koji Badnji dan i Božić slave po julijanskom kalendaru čestitam praznik Hristovog rođenja. Neka sa badnjakom u vaše domove danas uđe zdravlje, mir, blagostanje i sreća. Želim vam da u slozi i radosti okruženi najmilijima provedete najradosniji hrišćanski praznik.“

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …