
Povodom obeležavanja božićnih praznika, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović uputio je čestitku.
„Svim sugrađanima koji Badnji dan i Božić slave po julijanskom kalendaru čestitam praznik Hristovog rođenja. Neka sa badnjakom u vaše domove danas uđe zdravlje, mir, blagostanje i sreća. Želim vam da u slozi i radosti okruženi najmilijima provedete najradosniji hrišćanski praznik.“
Dnevnik Juga Dnevne internet novine juga Srbije
