hotel bell

NA IVICI INCIDENTA: Leskovački futsaleri slavili u Majdanpeku, posle utakmice udaren igrač KMF Leskovac

Pobedom na teškom gostovanju u Majdanpeku u duelu sa ekipom KMF Miners 0:4, futsaleri Leskovca preuzeli su 1. mesto na tabeli Treće Futsal lige grupa Istok.

Duel 4. kola doneo je puno tenzija, povremeno i nesportsko ponašanje i startove domaćina, a na kraju je morala da interveniše i policija i spreči veći incident. Po završetku utakmice igrač Minersa Miloš Aleksovski fizički je nasrnuo na Ljubišu Cvetanovića, igrača KMF Leskovac, a teže incidente sprečila je policija koja je napravila i službenu belešku. Očekuje se reakcija državnih organa, ali i čelnika FS RIS u čijoj je nadležnosti ovo takmičenje.

Prvo poluvreme završeno je bez golova. U nastavku potpuna dominacija Leskovčana koji su golovima Nikole G. Petrovića u 28., Dušana Nastića u 29., Nikole Stanojevića u 31. i Radosava Bojata u 38. minutu.

Za ekipu KMF Leskovac su igrali: Veličković, Stanojević, Cvetanović, Nikola S. Petrović, Simonović, Bojat, Nikola G. Petrović, Nikolić, Nastić, Strahinić.

Posle 4. kola KMF Leskovac zauzima 1. mesto na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

U 5. kolu Treće Futsal lige Istok KMF Leskovac u nedelju u 18 časova dočekuje trećeplasirani KMF Pirot.

POBEDA ZDRAVLJA! Leskovčani posle drame slavili protiv Beograđana

Košarkaši Zdravlja pobedili su danas na svom parketu ekipu OKK Beograda rezultatom 100:99 (31:32, 15:25, …