NA IVICI INCIDENTA: Leskovački futsaleri slavili u Majdanpeku, posle utakmice udaren igrač KMF Leskovac

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Pobedom na teškom gostovanju u Majdanpeku u duelu sa ekipom KMF Miners 0:4, futsaleri Leskovca preuzeli su 1. mesto na tabeli Treće Futsal lige grupa Istok.

Duel 4. kola doneo je puno tenzija, povremeno i nesportsko ponašanje i startove domaćina, a na kraju je morala da interveniše i policija i spreči veći incident. Po završetku utakmice igrač Minersa Miloš Aleksovski fizički je nasrnuo na Ljubišu Cvetanovića, igrača KMF Leskovac, a teže incidente sprečila je policija koja je napravila i službenu belešku. Očekuje se reakcija državnih organa, ali i čelnika FS RIS u čijoj je nadležnosti ovo takmičenje.

Prvo poluvreme završeno je bez golova. U nastavku potpuna dominacija Leskovčana koji su golovima Nikole G. Petrovića u 28., Dušana Nastića u 29., Nikole Stanojevića u 31. i Radosava Bojata u 38. minutu.

Za ekipu KMF Leskovac su igrali: Veličković, Stanojević, Cvetanović, Nikola S. Petrović, Simonović, Bojat, Nikola G. Petrović, Nikolić, Nastić, Strahinić.

Posle 4. kola KMF Leskovac zauzima 1. mesto na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

U 5. kolu Treće Futsal lige Istok KMF Leskovac u nedelju u 18 časova dočekuje trećeplasirani KMF Pirot.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …