Leskovčanka Nadica Stojanović dobitnica nagrade „Oni su heroji 2025“ na konkursu delegacije EU u Srbiji

U okviru konkursa „Oni su heroji 2025“ u organizaciji Delegacije EU u Srbiji, u Evropskoj kući u Beogradu, svečano su uručena priznanja pojedincima koji svojim humanim radom i zalaganjima pružaju nesebičnu podršku ljudima u svojoj lokalnoj zajednici.

Među njima je u leskovčanka Nadica Stojanović viši diplomirani bibliotekar Narodne biblioteke „Radoje Domanović“ u Leskovcu.

U okviru konkursa, koji Delegacija Evropske unije u Srbiji organizuje petu godinu za redom, nagrađeno je 10 kandidata iz cele Srbije, koji nisu poznati široj javnosti, ali svakodnevno svojom dobrotom i požrtvovanošću menjaju živote ljudi oko sebe na bolje.

Check Also

FORMIRANO POVERENIŠTVO DEMOKRATSKE STRANKE

Demokratska stranka u Leskovcu formirala je povereništvo na čijem je čelu Igor Pejčić, a tim …