Leskovčani ubedljivi protiv Kuršumlije, dva poraza niških klubova

Ubedljivom pobedom u duelu sa Kuršumlijom 83:52, košarkaši Zdravlja su opravdali ulogu prvog favorita prvenstva u Prvoj regionalnoj ligi Istok.

Oslabljeni gosti nisu imali ni kvalitet ni snagu da se barem u nekom delu utakmice ravnopravno suprotstave domaćinu koji je pred 150 svojih navijača potvrdio da ima dominantan sastav u ovoj i ovakvoj Prvoj regionalnoj ligi Istok. Činjenica da su gosti prve poene postigli tek posl pet i po minuta igre dovoljno govori o razlici u kvalitetu.

Leskovčane su do pobede predvodili kapiten Vladimir Filipvoić, Vukadinović, Stojiljković i iskusni Saša Stanković, a trener Miloš Mladenović je u poslednjoj četvrtini pružio priliku i mladim igračima pa su gosti izbegli i ubedljiviji poraz.

Radan – Prokuplje ponedeljak u 16:00

Na tabeli vodi sa 4 osvojena, koliko imaju i Zdravlje Leskovac i Dimitrovgrad na 2. i 3. mestu, ali i nešto slabiju koš razliku.

Zdravlje u petak dočekuje Vršac u poslednjem, 30. kolu Košarkaške lige Srbije

Košarkaši Zdravlje u petak u 17 časova u Leskovcu dočekuju ekipu Vršca u utakmici poslednjeg, …