LESKOVČANI BOLJI OD NIŠLIJA: Futsaleri Leskovca pobedili Gvozdeni puk

U 4. kolu Druge Futsal lige Srbije KMF Leskovac ostvario je pobedu na svom terenu u duelu sa KMF Gvozdeni Pun iz Niša rezultatom 3:1.

Tokom prvog poluvremena ekipa KMF Leskovca nije uspela da savlada odličnog golmana gostiju Dušana Stojokovića dok su gosti nakon nekoliko prilika uspeli da postignu pogodak i na poluvremenu odlaze sa vođstvom.

U drugom poluvremenu Leskovčani su krenuli znatno agresivnije i mnogo boljom igrom nego u prvom poluvremenu preokrenuli rezultat i pobedili konačmim rezultatom 3:1.

Trener domaćih pohvalio je svoje igrače zbog reakcije,nadajuci se jos boljim igrama svog tima. U narednom kolu Leskovcani gostuju u Beogradu gde igraju sa Ekonomistom.