LESKOVČANI BOLJI OD JAGODINACA: Dubočica pobedila Jagodinu u 10. kolu Prve lige Srbije

Odigrane su sve utakmice 10. kola Prve lige Srbije.

Dubočica je u Leskovcu savladala Jagodinu i tako nastavila seriju dobrih igara i sve boljih rezultata. Posle Kruševljana u Leskovcu je bodove ostavila i Jagodina za beg Dubočice sa samog dna tabele.

Dubočica je povela golom Nemanje Ivanova u 18. minutu posle prekida koji je izveo Zvonimir Stanković.

Jagodinci se nisu predavali pa su golom Vladimira Petrovića u 69. minutu stilgi do izjednačenja.

Furioznom završnicom Leskovčani su stigli do nove pobede i sva tri boda.

U 83. minutu pogrešio je štoper Jagodine Jovančić, lopta se odbila od njega i završila u mreži gostiju za novo vođstvo Dubočice 2:1.

Tačku na “i” stavio je kapiten Dušan Savić u 88. minutu.