Košarkaši Zdravlja poraženi u neizvesnoj završnici na početku drugog dela prvenstva

Košarkaši Zdravlja poraženi su u neizvesnoj završnici na startu drugog dela sezone u Drugoj ligi Srbije.

U poslednja 3 minuta viđena je prava drama (37. minut 73:70), Leskovčani su imali loptu i za izjednačenje ali je na kraju domaćin ipak stigao do važne pobede rezultatom 79:76, po četvrtinama 16:20, 21:15, 25:24 i 17:17.

Za ekipu Zdravlja Leskovac su igrali: Jović 17 (4/6 šut za dva, 3 skoka), Ivanović, Vukadinović, Tešanović 2, Stojković, Stanisavljević 17 (11 asistencija, 3 skoka, 3 osvojene lopte), Ilić 8 (5 skokova), Stanojević 11 (5 skokova), Tešović 5 (4 skoka), Grujić 16 (7 skokova, 7/9 šut iz igre), Stevanović.

U sledećem, 15. kolu košarkaši Zdravlja Leskovac dočekuju niški Konstantin.