Košarkaši Zdravlja poraženi na gostovanju u duelu sa ekipom Dunava, u 10. kolu u Leskovcu gostuje “ABA 2” ligaš Zlatibor

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Košarkaši Zdravlja poraženi su večeras u Staroj Pazovi u duelu sa ekipom Dunava rezultatiom 83:72 (26;22, 21:19, 16:20, 20:11).

Utakmica je odigrana u okviru 9. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije.

Leskovčani su posle početnog vođstva 2:4 dozvolili domaćinu da prvi stigne do osetnije prednosti (18:9), ali se na odmor otišlo sa 4 poena prednosti za Dunav. U drugoj četvrtini gosti u nekoliko navrata stižu na 1 poen razlike, ali domaćin na odmor odlazi sa 6 poena “viška”.

U nastavku nešto bolja igra košarkaša Zdravlja koji su smanjili prednost Dunava, ali je domaćin uspevao da odoli pred naletima gostiju i zadrži prednost.

U poslednjih 10 minuta Dunav održava prednost do maksimalnih 9 poena u nekoliko navrata, U završna 3 minuta igre domaćin je ušao sa 9 poena prednosti (77:68) koju je do kraja uvećao na 11 poena do kraja meča,

Za ekipu Zdravlja su igrali: Stojković, Jović 2 (3 skoka), Hudson 16 (4 skoka), Petković 5, Đorđević 18 (4 skoka), Radivojević 3, Stamenković, Stajić, Jovanović 8 (5 skokova), Vujasinović 2 (4 asistencije), Blackwel 9, Bjelak 9.

U sledećem, 10. kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije Zdravlje u ponedeljak 22. novembra u Leskovcu dočekuje ekipu Zlatibora.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …