KMF LESKOVAC 5. U DRUGOJ FUSTAL LIGI: Leskovčani brojali do 7 protiv Zrenjaninaca

Futsaleri KMF Leskovac večeras su ubedljivom nad ekipom KMF Sas iz Zrenjanina rezultatom 7:1 na najlepši mogući način završili sjajnu polusezonu u Drugoj Futsal ligi Srbije.

Izabranici trenera Nenada Stojanovića su kao debitanti u Drugoj Futsal ligi zauzeli 5. mesto na kraju prvog dela prvenstva sa skorom od 6 pobeda, 1 remija i 4 poraza.

Iako je utakmica odigrana u Bojniku zbog vanredne situacije koja je proglašena u Leskovcu, formalni domaćin je dominirao od prvog do posldenjeg sudijskog zvižduka i na kraju slavio ubedljivu pobedu.

Vođstvo gostiju pokrenulo je domaće da bolje zaigraju i do odlaska na odmor povedu rezultatom 2:1.

U drugom poluvremenu posle teške povrede kapitena Nikole Stanojević (povreda ramena), igrači KMF Leskovca so odigrali maksimalno borbeno, ispunili sve zamisli trenera Nenada Stojanovića i ubedljivim trijumfom potvridli da zalsužuju mesto u vrhu tabele. Po završetku utakmice trener Stojanović imao je samo reči hvale za igrače koji su “sedmicom” u mreži ispratili goste iz Zrenjanica.

Strelci za ekipu KMF Leskovac bili su: Igor Stefanović u 13., 34., 37. i 41., Dušan Nastić u 15., Nikola Stanojević u 22. i Radovan Vukojević u 24. minutu.

Za ekipu KMF Leskovac su igrali Veličković, Stefanović, Cvetanović, Stanojević, Bojat, Strahinjić. Nastić, Vukojević, Petrović, N. Petrović, Nikolić.