Iz crkve u Pridvorici, ukrao novac iz prodavnice, sa ikona i iz kutija za dobrovoljni prilog

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bojniku uhapsili su S. E. (2003) iz Bojnika, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo krađa.

On je, kako se sumnja, 14. septembra, neopaženo ušao u crkvu Sveti Arhangel Gavrilo u selu Pridvorica i iz prodavnice u sklopu crkve, sa ikona i iz kutija u kojima građani ostavljaju dobrovoljne priloge ukrao novac. Osumnjičeni je priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Lebanu – navodi se u saopštenju PU Leskovac.

Check Also

Leskovačka policija zaplenila gotovo 20 kilograma marihuane

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su S. O. (1970) iz Beograda, zbog postojanja …