Gradonačelnik Leskovca čestitao Svetski dan slobode medija

Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović upuio je danas čestitu svim medijskim radnickma povodom Svetskod dana slobode medija.

– Svim medijskim radnicima čestitam 3. maj, Svetski dan slobode medija. Sloboda mišljenja i izražavanja, kao i sloboda informisanja osnovni su postulati svakog demokratskog društva. Nesumnjiv uticaj koji mediji imaju na savremene društvene tokove nameće potrebu slobode ali i odgovornosti u medijskom izveštavanju. Leskovačka lokalna samouprava teži da kroz podršku medijima u našem gradu doprinese njihovoj daljoj profesionalizaciji i boljim uslovima rada, a sve u cilju tačnog, objektivnog i nepristrasnog izveštavanja, koje je u interesu svih naših sugrađana – navodi se u čestitki gradonačelnika dr Gorana Cvetanovića.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …