Futsaleri KMF Leskovac pobedili Crvenu Zvezdu u Beogradu

Futsaleri Leskovca pobedili su na gostovanju u Beogradu ekipu KMF Crvena Zvezda i važnom pobedom započeli mini seriju od tri važne prvenstvene utakmicu u duelu sa ekipama iz donjeg dela tabele Futsal Druge lige Srbije.

Domaćin je prvi stigao do prednosti u 4. minutu i tako jasno stavio do znanja gostima da če i protiv poslednjeplasirane ekipe u ligi morati da odigraju ozbiljno i odgovorno kako bi stigli do pobede.

Brzo su Leskovčani preuzeli kontrolu nad dešavanjima na terenu i golovima Nastića u 9. i Petrovića u 12. minutu stigli do rezultatskog preokreta pre odlaska na odmor.

U nastavku Đorđević u 24. i Vukojević u 30. minutu golovima najavljuju konačan trjumf gostiju. Nisu se predavali “crveno beli”, pa je Trajković svojim drugim pogotkom u 34. minutu smanjio prednost Leskovca na 2:4. Tačku na “I” u kojoj su se čak petorica Leskovčana upisala u listu strelaca stavio je Stanojević u samoj završnici meča.

Posle 9. kola KMF Leskovac zauzima 10. mesto na tabeli Futsal Druge lige Srbije sa 7 osvojenih bodova.

U sledećem, 10. kolu u Leskovcu gostuje ekipa Studenta iz Beograda.