Dom učenika proslavio Svetog Savu

         U svečanoj sali Doma učenika srednjih škola u Leskovcu, u prisustvu zaposlenih, studenata i brojnih gostiju, obeležena je krsna slava ove ustanove – Sveti Sava.

Ovogodišnji domaćin, Tomica Stanković, slavu je, za narednu godinu, predao Mariji Radosavljević.

Check Also

Folklor okupio penzionere iz Srbije i regiona u Leskovcu (FOTO)

Pesma, igra i narodne nošnje obeležili su 17. Međunarodni festival folklora trećeg doba, koji je …