ČITAOCI – REPORTERI Srpska čast: da li je ovo najhrabriji odlazak po Badnjak ?

Vlada Ristić iz Slatine kod Grdelice poslao nam je fotografije sa odlaska po Badnjak.

Sneg „do kolena“, temperatura u minusu a Vlada Ristić na čelu ekipe u majici. Odlazak po Badnjak deo je tradicije od koje Vlada Risić i drugari ne odustaju, bez obzira na hladnoću i vejavicu.

Check Also

Otvorena šesta kupališna sezona u Akva parku „Atina“

Akva park „Atina“ u Leskovcu danas je zvanično otvorio vrata posetiocima i započeo šestu kupališnu …