Čestitka gradonačelnika povodom Dana žena

Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović, uputio je sugrađankama čestitku povodom Osmog marta:

 – Svim sugrađankama čestitam Dan žena, praznik koji nas podseća na istorijsku borbu žena za njihova prava i ravnopravan položaj u društvu.

Doprinos koji žene daju svakoj društvenoj zajednici je nemerljiv. Svim pripadnicama lepšeg pola želim da uvek budu poštovane, snažne, dostojanstvene i sigurne u sebe.

Srećan vam praznik! 

gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović

Check Also

Folklor okupio penzionere iz Srbije i regiona u Leskovcu (FOTO)

Pesma, igra i narodne nošnje obeležili su 17. Međunarodni festival folklora trećeg doba, koji je …