Akcija uklanjanja kabastog otpada iz stambenih prostoriija

U subotu , 14.04. u terminu od 9.oo do 13.oo časova, u organizaciji Odeljenja komunalne policije, JKP Komunalac i PWW-a biti sprovedena akcija uklanjanja kabastog otpada iz stambenih prostorija. Tom prilikom biće postavljeni nosači smeća (sandučari) u blizini stambenih zgrada.

Ukoliko imate nepotrebne stvari možete ih odložiti u naznačenom terminu, na sledećim lokacijama, na kojima će biti postavljeni nosači smeća:

  •  Na parkingu kod Tehnološkog fakulteta
  • Kod zgrade Osmospratnice
  •  Na parkingu preko puta crkve (RFZO)
  •  Iza Garetove palate (parking)

Check Also

Folklorci iz Srbije i Severne Makedonije oživeli tradiciju na Saboru u Leskovcu

Leskovac je i ove godine bio mesto susreta ljubitelja narodne igre, pesme i običaja. U …