4. mesto za delegaciju iz Leskovca na turniru u Bitolju

Na 9. Međunarodnom uskršnjem košarkaškom turniru „Bitola 2019“ koji se u ovom gradu održavao 4. i 5. maja učestvovala je i ekipa iz Leskovca.

U konkurenciji od 8 ekipa, leskovačka je na čelu sa gradonačelnikom dr Goranom Cvetanovićem osvojila 4. mesto.

Na turniru je učestvovala legenda jugoslovenske košarke Josip Pino Đerđa koji je proglašen najboljim igračem turnira.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …