
Kamerni orkestar „Amoroso“ 12.12.2022.godine u 19h održaće koncert „20 s ljubavlju“ u Holu Leskovačkog kulturnog centra. Na programu su dela Hendla, Elgara, Mocarta…. „Amoroso“ ovom prilikom nastupa sa dirigentom Radetom Pejčićem.
Publici će biti predstavljena i Monografija Kamernog orkestra „Amoroso“.
Koncert i predstavljanje monografije su deo projekta „20 dana za 20 godina“ u okviru proslave jubileja 20 godina postojanja, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Srbije i Grada Leskovca.
Dnevnik Juga Dnevne internet novine juga Srbije
