„20 s ljubavlju“ Koncert kamernog orekstra „Amoroso“ večeras u Kulturnom centru

Foto: arhiva

Kamerni orkestar „Amoroso“ 12.12.2022.godine u 19h održaće koncert „20 s ljubavlju“ u Holu Leskovačkog kulturnog centra. Na programu su dela Hendla, Elgara, Mocarta…. „Amoroso“ ovom prilikom nastupa sa dirigentom  Radetom Pejčićem.

Publici će biti predstavljena i Monografija Kamernog orkestra „Amoroso“.

Koncert i predstavljanje monografije su deo projekta „20 dana za 20 godina“ u okviru proslave jubileja 20 godina postojanja, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Srbije i Grada Leskovca.

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …