“Vukovi” u gostima deklasirali Mokru Goru i preuzeli lidersku poziciju na tabeli

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Novom Pazaru ekipu Mokre Gore rezultatom 23:33 (11:16) u utakmici 12. kola B grupe Arkus lige.

Novom ubedljivom pobedom, ovoga puta na gostovanu, “vukovi” su preuzeli lidersku poziciju na tabeli ispred Partizana koji ima bod manje ali i jednu utakmicu manje odigranu koja je na programu u sredu 8. decembra.

Leskovčani su od sredine prvog poluvremena (15. minut 7:7), preuzeli kontrolu nad dešavanjima na parketu i do odmora sitgli do 5 golova razlike.

U nastavku ponovo dominacija “vukova” koji su u jednom trenutku imali i 13 golova “viška” (51. minut 18:31).

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić,. Spasić 5, Radulović 3, Marinković, Grubić, Pavlović 2, Mađar, Mitić, Denić 4, Mitrović 3, Matović 3, Atanasković 6, Stanojković 1, A. Pavlović 2, Anđelković 4, Kocić.

U sledećem, 13. kolu Leskovčane očekuje još jedno gostovanje i duel sa Rudarom u Kostolcu.