SLAVLJE LESKOVČANA! Rukometaši Dubočice 54 ubedljivi protiv Jugovića

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Jugovića rezultatom 36:28 (16:11).

Gosti iz Kaća su bolje otvorili meč i u 12. minutu imali 3 gola prednosti (2:5). Leskovčani su tada shvatili da je vrag odneo šalu, i da samo maksimalno odgovornom igrom mogu da opravdaju ulogu favorita u ovom meču.

Nošeni podrškom “vukova” i blizu 1.000 navijača domaći rukometaši su vrlo brzo stigli do izjednačenja (19. minut 7:7). Granitna odbrana domaćih, uz maštovite akcije u napadu, vrlo brzo su postavili stvari na svoje mesto pa su Leskovčani najavili i konačnu pobedu (30. minut 16:10).

U nastavku domaćin najpre stiže do 8 golova “viška” (39. minut 23:15). Borbeni gosti se nisu predavali, pa su mini serijom podsetili domaćina da je ozbiljnost neophodna do poslednjeg sudijskog zvižduka (44. minut 23:18).

Pokušali su rukometaši Jugovića gotovo sve, igrali sa dva “flastera”, napadali i sa sedmoricom (bez golmana) čak i kada su imali igrača više na parketu, ali večeras u Leskovcu jednostavno nisu mogli više od poraza sa 8 golova razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković, Stefanović 1, Milićević 1, Radulović 5, Tasić, Mađar, Denić, Atanasković 4, Ristović 8, Stolić 6, Radisavljević, Pavlović 6, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

Posle 17. kola Dubočica se nalazi na 7. mestu na tabeli Arkus lige sa 18 osvojenih bodova.

U sledećem, 18. kolu Leskovčani gostuju u Kostolcu gde će odmeriti snage sa ekipom Rudara.

PRONAĐIMO JE! Nestala dvogodišnja Danka Ilić – prvi put u Srbiji aktiviran sistem PRONAĐI ME!

U Srbiji je večeras prvi put aktiviran sistem “Pronađi me” koji je napravljen za slučajeve …