Skobelev najbolji u Sofiji, Milenović u Splitu

Teniser Teniske akademije Živković (TAŽ) Stefan Skobelev stigao je do još jedne titule u dublu. Titulu je osvojio na međunarodnom ITF turniru u Sofiji u konkurenciji tenisera do 18 godina. On je u finalu u paru sa Atakan Karahanom iz Turske savladao bugarski par Viktor Markov/Iliyan Radulov. Rezultat je bio 2:1 u setovima (6/4, 4/6, 13/11).

Zapažen rezultat postigao je i Ognjen Milenović (TAŽ), on je osvojio zlatnu medalju na regionalnom finalu Sportskih igara mladih u Splitu u konkurenciji tenisera. Ognjen je na ovaj način nastavio dominaciju Teniske akademije Živković na igrama, prošle godine je šampion bio Nikola Jović (TAŽ). Vredno je pomenuti i rezultate tenisera i teniserki do 14 godina na turniru održanom u Nišu: Luka Stanković (TAŽ) i Agata Golubčenko (TAŽ) su bili prvi. Agata je mlada teniserka iz Rusije koja je deo Balkan tennis camp programa niške akademije. Druga mesta su zauzeli Matija Stojanović (TAŽ), Iva Stojančić (TAŽ) i Darija Ilić (TAŽ).

Održan Međunarodni Karate turnir IPON 2024.

Leskovac je bio domaćin međunarodnom karate turniru IPON 2024. IPON kup se održava po 24. …