SILNI LESKOVČANI! Pobeda futsalera KMF Leskovac na gostovanju u Blacu

Futsaleri Leskovac pobedili su na gostovanju ekipu Jastrepca u Blacu rezultatom 3:7 u utakmici 9. kola Druge Futsal lige Srbije.

Odličnom igrom tokom cele utakmice KMF Leskovac je došao do pobede na gostovanju protiv KMF Jastrebac Blace. Domaćin je poveo ali onda je ekipa trenera Nenad Stojanovića golovima Vukojevića, Stanojevića i Stefanovića na poluvreme otišli sa prednošću od dva gola razlike.

U drugom poluvremenu KMF Leskovac dolazi do ubedljive pobede i na tabeli druge Futsal lige Srbije sada se nalazi na 7. mestu.

U narednom 10. kolu u nedelju 6. novembra u Leskovcu gostuje ekipa KMF Partenon iz Smederevske Palanke.