Rukometaši Dubočice pobedili Šamot u 3. kolu Plej ofa Arkus lige

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu, u utakmici 3. kola Plej ofa Arkus lige ekipu Šampta 65 iz Aranđelovca rezultatom 35:31 (20:17).

Do prve pobedu u drugom delu sezone Leskovčani su stigli boljom igrom tokom svih 60 minuta igre, a trener domaćina Saša Pejčića u završnic meča pružio je priliku i mladim igračima.

Od 17. minuta (10:10) rukometaši Dubočice su preuzeli kontrolu nad dešavanjima na parketu i serijom 6:1 (22. minut 16:11) praktično prelomili utakmicu u ranoj fazi.

Na odmor su domaći otišli sa 3 gola “viška”. a za samo 6 minuta nastavka stigli do nedostižne prednosti (36. minut 24:18). I u poslednja 2 minuta meča Dubočica je ušla sa 6 golova prednosti (34:28), a borbeni gosti su u finišu uspeli da smanje tu prednost na 4 gola razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Stanković 1, Radulović 1, Marinković, Grubić. Pavlović, Denić 1, Mitrović, Spasić 5, Matović, Atanasković 8, Adamović 4, Ristović 4, A. Pavlović 4, Anđelković 7, Kocić.

U sledećem, 4. kolu Dubočica sledeće subote na svom parketu, u jednoj od najvažnijih utakmica sezone, dočekuje Dinamo iz Pančeva.