Rukometaši Dubočice pobedili i Priboj na putu ka Super ligi Srbije

LESKOVAC – Pobedom nad borbenom ekipom Priboja rukometaši Dubočice 54 napravili su još jedan korak ka plasmanu u Super ligu Srbije.

U izjednačenom prvom poluvremenu ekipe su smenjivale u vođstvu, ali rivali nisu uspeli da steknu više od jednog gola prednosti.

Slična sika i na početku drugog dela igre. Igralo se “gol za gol” do 42. minuta (19:19). “Vukovi” su tada zaigrali maksimalno angažovano i serijom 5:0 prelomili meč (48. minut 24:19). Domaćin je do kraja rutinskom igrom sačuvao prednost i osvojio dva nova boda pobedom rezultatom 28:24.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Peši, Cvetković 1, Pavlović 7, Simić, Stanković 5, Nikolić, Marinković, Jocić 1, Atanasković 2, Filipović 2, Adamović 6, Matović 3, Gašić, Radivojević 1, Radisavljević.

I posle 17. kola na tabeli ista meta – isto odstojanje. Na čelu se nalaze Dubočica 54 i Radnički 1964 sa po 31 osvojenim bodom, s tim što se zbog boljeg skora u međusobnim duelima Leskovčani nalaze na 1. mestu.

U sledećem, 18. kolu Dubočica gostuje u Vranju, dok Radnički na svom terenu dočekuje Zlatar.