Rukometaši Dubočice 54 poraženi na gostovanju u Kostolcu

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Kostolcu u utakmici 16. kola Arkus lige u duelu sa Rudarom rezultatom 31:23 (16:12).

Dobro su Leskovčani zapoćeli duelu u Kostolcu, imali u nekoliko navrata po 2 gola prednosti, a i završnicu prvog dela ušli sa golom prednosti (26. minut 11:12). Rukometaši Rudara su u završnici prvog poluvremena nametnuli svoj stil igre i serijom 5:0 poluvreme završili sa 4 gola razlike.

U nastavku i nastavak dobre igre Rudara koji novom serijom 5:1 stiže do nedostićnih 8 golova prednosti (39. minut 31:23). Do kraja izjednačena igra i veliko slavlje domaćima.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Simić 1, Stanković 1, Džunić 1, V. Nikolić 3, Marinković 3, M. Nikolić, Pavlović 1, Mađar 4, Mitrović, Gašić, Radivojević 1, Matović 2, Atanasković 5, Radisavljević.

Posle 16. kola Dubočica 54 se nalazi na 5. mestu na tabeli sa 18 osvojenih bodova i učinkom od 9 pobeda i 7 poraza.

U sledećem, 17. kolu Dubočica 54 na svom parketu dočekuje beogradski Obilić.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …