Rukometaši Dubočice 54 pobedom protiv Spartaka završili prvi deo sezone

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras pred više od 500 gledalaca ekipu Spartaka irezultatom 30:27 (14:11) i tako završili prvi deo prvenstva sa učinkom od 7 pobeda i 4 poraza.

Prvo poluvreme donelo je izjednačenu igru do 20. minuta (10:9), ali su doaći u finišu dodali gas i sa tri gola prednosti otišli na odmor (14:11).

Drugo poluvreme donelo je rezultatski potpuno izjednačenu igru, ali sa uspoima i padovima na obe strane. Subotičani su u uspevali da stignu do 2 gola “minusa” (49. min. 22:20, 56. minut 26:24), ali za više od toga nisu imali ni snage ni kvaliteta.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Simić, Prodanović, Stanković 8, V. Nikolić 1, Marinković 3 (3), M. Nikolić 1, Pavlović 24, Mađar 1, Mitrović, Gašić, Radivojević, Matović 4, Atanasković 7, Radisavljević.

Iz gradske kase isplaćena 3 miliona dinara na ime prevoza za zaposlene u Gradskoj upravi i insitucijama koje primaju plate iz budžeta

Nakon prošlonedeljne isplate od 125.476.969 dinara za zarade zaposlenima u Gradskoj upravi, Gradskom pravobranilaštvu, Turističkoj …