Poraz košarkaša Zdravlja na gostovanju u Beogradu

Košarkaši Zdravlja poraženi su na gostovanju u Beogradu u duelu sa Zemun Fitofarmacijom rezultatom 90:74, po četvrtinama 26:11, 20:22, 22:11 i 22:30.

Pobednik je odlučen u prvoj i trećoj četvrtini kada je domaćin čvrstom odbranom uspeo da zaustavi Leskovčanima na po 11 postignutih poena.

Za ekipu Zdravlaj su igrali: Ljubenković 10 (6 asistencija, 7 skokova), Tešanović 4, Stojković 9 (6 asistencija), Čvorović 17 (3 skoka, 3 asistencije), Jovanović 5, Andrejević 10 (5 skokova), Ristić, Dojčinović 9 (3 skoka), Tešović (3 skoka), Jović 6, Stojiljković 2, Mijajlović 2.

U sledećem 13. kolu kojim se završava prvi deo prvenstva u Drugoj ligi Srbije košarkaši Zdravlja u Leskovcu dočekuju ekipu Pirota.