hotel bell

Pobeda Vlasine, remi Radana i poraz Moravca Orion u vanrednom, 22. kolu Srpske lige Istok

Danas su odigrane utakmice vanrednog, 22. kola Srpske lige Istok.

Fudbaleri Vlasine pobedili su nišli Car Konstantin minimalnim rezultatom 1:0, a pobednika je odlučio Smiljković autogolom u 60. minutu. Imale su Nišlije igrača više na terenu posle isključenja Pejčića, ali brojčanu prednost nisu uspeli da pretvore u izjednačenje.

Radan je u duelu sa SFS Borcem iz Paraćina kao domaćin osvojio bod. Lebančani su poveli golom kapitena Miloša Stankovića u 13. minutu, a izjednačenje i bod gostima doneo je Mirkailo u 71. minutu.

Morava iz Vladičinog Hana revanšiarala se podmlađenom sastav Moravca Orion za poraz u prvom delu sezone i zadražala nadu da je opstanak u Srpskoj ligi Istok ipak moguć.

POBEDA ZDRAVLJA! Leskovčani posle drame slavili protiv Beograđana

Košarkaši Zdravlja pobedili su danas na svom parketu ekipu OKK Beograda rezultatom 100:99 (31:32, 15:25, …