Plivači Dubočice sjajni na prvenstvu Srbije i Talent kupu u Sofiji

Plivači Dubočice su proteklog vikenda, osim na Evropskom prvenstvu u Budimpešti gde su zapažen nastup imale Nina Stanisavljević i Tanja Popović, nastupili sa velikim uspehom na još dva takmičenja.

Najmađi pioniri su u Beogradu bili na državnom prvenstvu Srbije. Sa ovog prvenstva su se vratili sa dve osvojene medalje, 1 srebrnom i 1 bronzanom. Srebro je osvojila sjajna Neda Ignjatović na 100m delfin, dok je bronzu osvojila naša Mix štafeta u sastavu : Ignjatović Neda, Cvetković Tijana, Marinković Vuk i Ganić Pavle.

Treća ekipa naših plivača nastupila je na prestižnom Talent kupu u Sofiji, odakle su doneli 14 medalja, od čega čak 11 zlatnih. Živanović Uroš je osvojio 4 zlata i 1 bronzu,Marković Jana – 5 zlataDimitrijević Viktor – 2 zlata, 1 srebro i 1 bronzu.Na istom takmičenju, Pešić Bratislav je isplivao normu za Evropsko juniorski prvenstvo.