LIDER ZAUSTAVLJEN Leskovčani preskočili Kolubaru “k’o plitak potok”

Košarkaši Zdravlja naneli su prvu pobedu Kolubari u ovoj sezoni i zaslužili ovacije više od 1.000 navijača.

Leskovčani su sjajnom igrom u drugom poluvremenu bacili lidera na tabeli na kolena i na kraju slavili pobedu rezultatom 76:61, po četvrtinama 17:13, 8:19, 27:14 i 24:15.

Domaćin je u izjednačenoj prvoj četvrtini imao minimalnu prednost, ali su Lazarevčani u druoj četvrtini odličnom igrom u odbrani stigli do 7 poena prednosti za odlazak na odmor (25:32).

U nastavku sjajno izdanje domaćina koji je nošen podrškom sa tribina stigao do preokreta i sa 6 poena prednosti ušao u poslednjih 10 minuta. U četvrtom periodu nastavak raznovrsne i efikasne igre u napadu, uz čvrstu odbranu donosi veliki trijumf Leskovčana sa ogromnih 15 poena razlike protiv do ovog kola neporažene Kolubare.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Jović 17 (5 asistencija, 3 skoka), Mijajlović 2, Stojković 3 (3 skoka), Tešanović, Čvorović 10 (7 skokova, 2 ukradene lopte), Jovanović 10 (5 skokova, 2 asistencije), Ristić (2 asistencije), Dojčinović, Andrejević 5 (6 skokova), Tešović 11 (3/5 za tri), Stojiljković 5, Ljubenković 20 (index 24, 6 asistencija, 3 skoka).

Posle prve utakmice 7.kola Zdravlje Leskovac ima skor do 5 pobeda i 2 poraza i nalazi se na 2. mestu na tabeli Druge lige Srbije.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …