LESKOVČANI BROJALI DO 5: Sigurna pobeda futsalera KMF Leskovac

Futsaleri Leskovca pobedili su ekipu KMF Palež iz brenovca rezultatom 5:2 u utakmici 13. kola Futsal Druge lige Srbije.

Utakmica je odigrana u Bojniku zbog vanredne situacije u Leskovcu ali i pored toga domaći tim, iako oslabljen bez Cvetanovića i od trećeg minuta Bojata, dolazi do pobede od 5:2.

U otvorenoj igri, i fer i korektnom ponašanju obeju ekipa KMF Leskovac golom Stefanovića poveo je na samom startu utakmice. Gosti se vraćaju u igru i nakon toga sledi period izjednačene igre a onda povratnik u KMF Leskovac Petar Marjanović pogotkom donosi prednost Leskovčanima.

U drugom poluvremenu sa jos dva pogotka Stefanovića i jednim Simonovića domaći tim dolazi do pobede i bitnih bodova za nastavak sezone.

Posle 13. kola KMF Leskovac zauzima 5. mesto na tabeli Fitsal Druge lige Srbije sa 22 osvojena boda, koliko ima i Jastrebac na 4. mestu.

Sledeće nedelje KMF Leskovac gostuje u Blacu.