Košarkaši Zdravlja pobedili Proleter

Košarkaši Zdravlja pobedili su ekipu Proletera iz Zrenjanina rezultatom 85:76, po četvrtinama 22:23, 18:18, 25:14 i 20:21.

Posle izjednačenog prvog poluvremena, Leskovčani us u trećoj četvrtini zaigrali angažovanije, pre svega u odbrani, i stekli odlučujuću prednost.

Posle 19. kola Druge lige Srbije Zdravlje zauzima četvrto mesto na tabeli sa 30 osvojenih bodova i učinkom od 11 pobeda i 8 poraza.

U sledećem, 20. kolu Zdravlje gostuje u Lazarevcu gde će odmeriti snage sa drugoplasiranom Kolubarom.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Ljubenković 3 (3 asistencije), Gašić 16 (8 skokova), Tešanović 4 (5 asistencija, 4 skoka), Stojković 14 (3 skoka, 3 osvojene lopte), Andrejević 16 (4 skoka), Ristić 1 (5 asistencija), Dojčinović 2 (3 skoka), Tešović 11 (9 skokova, 3 asistencije), Jović 6, Jovanović 2 ( 3 skoka), Stojiljković 10 (4 skoka), Petković.