KAZNA ZA PROMAŠAJE: Futsaleri Leskovca poraženi u Novom Bečeju

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Futsaleri Leskovca porađeni su sinoć na gostrovanju u Novom Bečeju u duelu sa KMF Tisa rezultatom 8:5.

Oslabljenu Leskovčani su se dobro držali u prvom poluvremenu kada su osim 3 gola propustili još najmanje toliko odličnih prilika za gol.

Kazna za promašaje stigla je u nastavku. Posle igre “gol za gol” pri rezultatu 5:4 za KMF Tisu usledio je autogol gostiju, a domaći su prednost uspeli da održe do kraja susreta.

Golove za ekipu KMF Leskovac postigli su: Nikola Micić u 3. i 9., Nikola Petrović u 13., Ljubiša Cvetanović u 28. i i Igor Stefanovič u 36. minutu.

Posle 19. kola Futsal Druge lige Srbije KMF Leskovac se nalazi na 6. mestu na tabeli sa 27 osvojenih bodova.

U sledećem, 20. kolu Leskovčani na svom parketu dočekuju KMF Zufo.

U DK Grdelica održan turnir u stonom tenisu

U Domu kulture u Grdelici održan je turnir u stonom tenisu. Turnir je otvorio direktor …