Rukometaši Dubočice pobedili Jugović

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Jugovića iz Kaća rezultatom 35:30 (17:10) u utakmici 2. kola Super rukometne lige Srbije.

Leskovčani su od prvog minuta bili u vođstvu, dozvoli protivniku da samo jednom izjednači rezultat (2. minut 1:1) i posle odličnog prvog poluvremena stekli veliku prednost (17:10).

Na početku drugog dela igre domaćin ponovo stiže do 8 golova “viška” (33. minut 20:12). Sledi period bolje igre koji su u jednom trenutku zapretili preokretom (57. minut 31:28), ali su u samoj završnici Atanasković, Lazar i Miloš Pavlović i Ristović golovima “vratili” mir u redove Leskovčana koji su na kraju slavili zasluženu pobedu.

Za Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 3, Radulović 5, Petrović, Manojlović, Ivanoski 3, I. Mitrović, Nikolić 1, Atanasković 5, Dimitrijević 1, Ristović 7, M. Pavlović 10, A. Pavlović, Živković, Kocić, Arđelan.

U 3. kolu Super rukometne lige Srbije Dubočica 54 gostuje u Lazarevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Kolubare.