“Vukovi” ubedljivom pobedom čuvaju lidersku poziciju na tabeli Super B lige Srbije

Rukometaši Dubočice 54 su ubedljivom pobedom u duelu sa Kolubarom iz Lazarevca rezultatom 32:24 (14:14) pred oko 500 gledalaca potvrdili da nisu slučajno prvi na tabeli.

U prvom poluvremenu vođena je izjednačena borba u kojoj domaćin nije imao pravo rešenje za odbranu Lazarevčana, ali ni u odbrani pravi način da zaustavi Markovića koji je u ovom periodu postigao 5 od svojih ukupno 9 i Trivića koji je sva 4 gola postigao upravo u prvih 30 minuta igre.

U nastavku se na golu Leskovčana “razbranio” Živković, napad je profunkcionisao na višem nivou i za kratko vreme Dubočica je stigla do 6 golova prednosti (40. minut 24:18). Izabranici trenera Saše Pejčića su sigurnom igrom do kraja prednost zadržali i uvećali i na kraju sa navijačima proslavili novu prvenstvenu pobedu.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Čičić, Stanković 9, Atanasković 5, Marinković 8, Jocić 1, Girić, Filipović 1, N. Đorđević, Milenković 3, Živković, Vasić 3, Radivojević, B. Đorđević 1, Petrović.

Do ovog trenutka završena je još samo jedna utakmica: Topličanin . Priboj 22:30.

Rezultate ostalih utakmica 8. kola Super B lige Srbije i tabelu ćemo objaviti u posebnoj vesti.