“VUKOVI” SILNI U DERBIJU Leskovčani protutnjali kroz Kuršumliju

Rukometaši Dubočice 54 osvojili su izuzetne važne bodove na gostovanju u Kuršumliji.

U utakmici 10. kola Super B lige “Istok – Zapad” Leskovčani su kao gosti pobedili četvrtoplasiranu Kuršumliju rezultatom 18:29, poluvreme 9:19.

Gosti su od starta stavili do znanja da ih u derbiju interesuje samo pobeda (5. minut 0:3). “Vukovi” su prednost uvećavali do odlaska na odmor (9:19). U nastavku gosti rutinskom igrom stižu do ubedljivog trijumfa u derbiju kola.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Pavlović 4, Simić 1, Stanković 5, Nikolić 1, Marinković 2, Atanasković 5, Filipović, Arsić, Maatović 5, Gašić, Vasić 1, Radivojević 2, Mitrović 2, Zdravković.

Utakmicu 11. kola sa ekipom Zlatara rukometaši Dubočice odigrai su ranije, slavili rezultatom 29:22 i tako završili prvi deo sevenstva sa 19 osvojenih bodova.