Velika pobeda KMF Leskovac u Novom Sadu

Možda i najbitnija ove sezone završena je pobedom Leskovčana. KMF Novi Sad – KMF Leskovac 0:2,

Leskovčani su za protivnika imali ekipu sačinjenju od reprezentavica, aktuelnih i bivših, ali su smogli snage, pa su hrabrom igrom izabranici Nenada Stojanovica ostvarili pobedu na veoma teškom gostovanju.

Iz minuta u minut KMF Leskovac je bio sve bolji u polju,da bi pri kraju prvog poluvremena poveli golom Filipa Stojadinovića, na asistenciju Micića.

I u drugom poluvremenu Leskovčani su sigurnom igrom i odličnom odbranom odrzavali su vodjstvo i povecali golom Stefanovića na 2:0. Trener ekipe pohvalio je svoje igrače na odličnoj igri. Ovom pobedom KMF Leskovac popeo se na 6. mestp na tabeli Druge Futsal lige Srbije