Ubedljiv poraz Nišlija u Valjevu: Metalac – Konstantin 101:68

Košarkaši Konstantina poraženi su na gostovanju Metalcu u Valjevu. Nakon 2 odigrana kola Nišlije i dalje ne znaju za pobedu, a ono što zabrinjava jeste ubedljiv poraz niškog tima, rezultat je bio 101 : 68.

Nakon prve četvrtine Metalac je imao 10 poena prednosti 36:22, a pitanje pobednika rešeno je u poslednjih 10 minuta. Tu deonicu izabranici Predraga Jaćimovića izgubili su sa 26:9. Najefikasniji u redovima domaćina bio je Brano Đukanović sa 27 postignutih poena, dok je Janković postigao 17 poena.

U redovima niškog prvoligaša iskusni Slaviša Bogavac postigao je 19 poena, Stefanović je postigao 11 poena, a Gudžić 10. To nije bilo dovoljno da Konstantin izbegne ubedljivi poraz.

Prvu priliku za pobedu Nišlije će imati u sledećem kolu, kada na Čair dolazi ekipa Vršca.

S. Mirković

POKLON ZA SVE PUNOLETNE GRAĐANE: Prijavite se na OVOM LINKU i preuzmite 6.000 dinara!

Na jednom mestu, svi punoletni građani Srbije mogu preuzeti novac u bilo kom trenutku i …