U derbiju “B” grupe Arkus lige Partizan pobedio Dubočicu u Leskovcu

Rukometaši Dubočice nisu uspeli da savladaju favorizovani Partizan u derbiju 3. kola B grupe Arkus lige.

Posle ravnopravne igre u uvodnim minutima meča (8. minut 4:6), beogradski “crno beli” serijom 1:5 stižu do 6 golova prednosti (14. minut 5:11), koja se pokazala kao odlučujuća i za domaće igrače nedostižna do samog kraja.

Do odlaska na odmor osim mini serija oba rivala i po dva gola za redom na obe strane, promena nije bnilo pa je Partizan na odmor otišao sa 6 golova viška (12:18).

U nastavku ravnopravna borba, dosta promašaja pred oba gola ali i odbrana golmana oba rivala u derbiju. Domaćin je u nekoliko navrata dolazio na “minus 5”, ali gosti nijednog trenutka nisu dozvolili “vukovima” da se potpuno vrate u meč.

Na kraju pobeda gostiju sa najvećom prednošću ostvarenom u derbiju: Dubočica 54 – Partizan 20:27.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković, Stanković 1, Radulović 1, Marinković 1, Grubić 5, Pavlović, Mađar, Mitrović, Spasić, Matović 2, Atanasković 4, Stanojković, A. Pavlović 3, Anđelković 4, Kocić.

U sledećem, 4. kolu B grupe Arsku lige Dubočica 54 gostuje u Nišu gde će u derbiju “južne pruge” odmeriti snage sa ekipom Železničara.