SLAVLJE LESKOVČANA Zdravlje Leskovac – Proleter Naftagas 82:70

U jednoj od najvažnijih utakmica sezone, košarkaši Zdravlja Leskovac u odličnom igrom u poslednjoj četvrtini uspeli da stignu do važne pobede.

Duel Leskovčana i Zrenjaninaca doneo je neizvesnu utakmicu i na kraju zaslućeni trijumf domaćina rezultatom 82:70, po četvrtinama 22:24, 17:11, 19:20 i 24:15.

U poslednju četvrtinu rivali su ušli rezultatski gotovo poravnati (58:55). Domaćin tada sjajnom serijom stižu do velikih 15 poena prednosti (39. minut 80:65).

Za ekipu Zdravlja Leskovac su igrali: Stošić, Ivanović 3, Vukadinović 7 (šut iz igre 3/4), Tešanović 11 (5 skokova, 4 asistencije), Stojković, Stanisavljević 10 (8 asistencija), Ilić 10 (3 skoka), Stanojević 12 (5 skokova, 3 ukradene lopte), Tešović 13 ( 10 skokova, 3 asistencije), Grujić 16 (9 skokova), Stevanović.

U sledećem, 23. kolu košarkaši Zdravlja Leskovac gosuju u Aleksincu gde će odmeriti snage sa ekipom Napretka.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …