SILNI LESKOVČANI: Rukometaši Dubočice slavili u Prijepolju

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su danas ekipu Pobednika u Prijepolju i nastavili pohod ka plasmanu u rukometnu elitu.

Leskovčanima je bilo potrebno više od 20 minuta da “prelome” duel sa borbenim domaćinima. Od 24. minuta (10:10) “vukovi” su napravili sjajnu seriju 0:5 i najavili konačan trijumf (30. minut 10:15).

U nastavku i nastavak ozbiljne igre iz završnice prvog poluvreme. Pre svega odličnom igrom u odbrani, izabranici trebnera Saše Pejčića zadržali su domaćina na samo 8 golova, na drugoj strani postigli čak 21 i potvrdili da zaslužuju poziciju na kojoj se nalaze i koja ih vodi u Super ligu Srbije.