Rukometaši Dubočice 54 poraženi u duelu sa Novim Pazarom

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su u derbiju 20. kola Super B rukometne lige grupa “Istok – Zapad” u duelu sa Novim Pazarom rezultatom 24:27 (12:15).

Posle početog vođstva gostiju (0:3), domaći rukometaši su uspečli da uspostave rezultatsku ravnotežu (13. minut 5:5). Lider na tabeli je ipak vrlo brzo ponovo stigao do 3 gola prednosti (18. minut 5:8) i sa tom prednošću Pazarci su i otišli na odmor.

U nastavku izjednačena igra sa usponima i padovima u igri oba tima. Najpre su Leskovčani najavili preokret (48. minut 21:21), ali su iskusni gosti 5 minuta pre kraja uspeli da dođu do odlučujuće prednosti (22:26).

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 2, Seizović 4, Čičić 4, Nikolić, Marinković 1, Jocić 1, Filipović 4, Arsić, Đurović, Gašić, Vasić 8, Đorđević.