Rukometaši Dubočice 54 poraženi na gostovanju u Kragujevcu

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u utakmici 2. kola Plej ofa Arkus lige u Kragujevcu u duelu sa ekipom Radničkog rezultatom 32:29 (20:17).

Pitanje pobednika praktično je odlučeno u prvom poluvremenu kada su od izjednačenja u 28. minutu (17:17) Kragujevčani serijom 3:0 stigli do prednosti sa kojom su otišli na odmor.

U nastavku mnogo više nervoze ma obe strane, čvršće odbrane i bolja igra Leskovčana koji prave mini preokret i stižu i do vođstva (42.minut 23:24). Od 44. minuta (24:25) Kragujevčani serijom 4:0 (od toga 2 gola iz sedmerca) ponovo stižu do prednosti (49. minut 28:25) koju su uspelid a održe do kraja.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Stanković, Radulović, Marinković, Grubić 4, Pavlović, Mađar, Mitrović, Spasić 6, Matović 2, Atanasković 5, Adamović 2, Ristović 4, A. Pavlović 1, Anđelković 4, Kocić 1.

Za rukometaše Dubočice 54 nema predaha, a plej of se nastavlja već za vikend. Dubočica u nedelju u 18 časova na svom parketu dočekuje tim Šamota iz Aranđelovca.