Rukometaši Dubočice 54 pobedom protiv Spartaka završili prvi deo sezone

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras pred više od 500 gledalaca ekipu Spartaka irezultatom 30:27 (14:11) i tako završili prvi deo prvenstva sa učinkom od 7 pobeda i 4 poraza.

Prvo poluvreme donelo je izjednačenu igru do 20. minuta (10:9), ali su doaći u finišu dodali gas i sa tri gola prednosti otišli na odmor (14:11).

Drugo poluvreme donelo je rezultatski potpuno izjednačenu igru, ali sa uspoima i padovima na obe strane. Subotičani su u uspevali da stignu do 2 gola “minusa” (49. min. 22:20, 56. minut 26:24), ali za više od toga nisu imali ni snage ni kvaliteta.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Simić, Prodanović, Stanković 8, V. Nikolić 1, Marinković 3 (3), M. Nikolić 1, Pavlović 24, Mađar 1, Mitrović, Gašić, Radivojević, Matović 4, Atanasković 7, Radisavljević.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …