Rukometaši Dubočice 54 osvojili bod protiv Radničkog u Kragujevcu

Rukometaši Dubočice 54 igrali su večeras u Kragujevcu nerešeno sa ekipom Radničkog 28:28 (14:14).

U duelu ravnopravnih rivala Leskovčani su posle startnog vođstva Kragujevčana u prviom poluvremenu u dva navrata imali i 3 gola prednosti, ali se na odmor ipak otišlo sa nerešenim rezultatom.

I u nastavku slična slika na terenu, gosti su uspelid a sitgnu do 3 gola “viška” (39. minut 17:20), ali su domaći uspeli da povrate rezultatsku ravnotežu i stignu i do vođstva (55. minut 25:24). Do kraja se igralo “gol za gol”, do konačnih 28:28 i po jednim bodom za oba rivala.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 1, Simić 1, Nikolić 1, Radulović 3, P. Pavlović, A. Pavlović 1, Mađar, Mitrović 1, Zlatanović, Matović 3, Atanasković 6, Vojvodić 7, Radović 4.

Posle 5. kola Dubočica 54 se nalazi na 7. mestu Plej Ofa Arkus lige sa 3 osvojena boda.

U sledećem, 6. kolu Dubočica u Leskovcu dočekuje ekipu Dinama iz Pančeva.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …