Rukometaši Dubočice 54 deklasirali Lokomotivu

Rukometaši Dubočice 54 savladali su Lokomotivu iz Lapova u prvoj utakmici 18. kola Super B lige “Istok – Zapad” rezultatom 36:25 (18:14).

Gosti su održavali rezultatsku ravnotežu samo do 12. minuta (6:5), ali su Leskovčani do odlaska na odmor uspeli da stignu do 4 gola prednosti.

Ponovo su na početku drugog dela igre gosti iz Lapova uspevali da drže rezultatski priključak (44. minut 24:20). U poslednjih 15 minuta odlična igra domaćina u napadu, uz čvrstu odbranu donela je na kraju ubedljiv i očekivani trijumf.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetkovičć 5, Seizović 4, Čičić 7, Nikolić 2, Marinković 3, Jocić 3, Filipović, Arsić 1, Đurović 2, Gašić, Vasić 3, Radivojević 4, Đorđević 2.

U sledećem, 19. kolu Super B lige “Istok – Zapad” Dubočica 54 gostuje u Prokuplju gde će odmeriti snage sa ekipom Topličanina.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …